معجزه ارتباط و ان. ال. پی - NLP

معجزه ارتباط و ان ال پی

بله شنیدن ، خوب است ، مگر نه؟  تصمیم گرفته اید که یک ماشین جدید بخرید ، درخواست وامتان را روی میز رئیس می گذارید ، چه خوب است که او با درخواستتان موافقت کند . به یک تبلت پیشرفته می اندیشید ، چطور می توانید پدرتان را برای خریدن آن مجاب کنید ؟  اگر دوست دارید هنر متقاعد کردن دیگران را فرا بگیرید ، خواندن کتاب " معجزه ی ارتباط و ان. ال. پی " را به شما پیشنهاد می کنم.

 

نخستین بار ریچارد بندلر و جان گریندر ، ان. ال. پی ( برنامه ریزی عصبی - کلامی ) را برای درمان ناهنجاریهای رفتاری مانند : فوبیا ،  رفع وسواس ، ترک سیگار ، توهم ، افسردگی و ... ابداع کردند . اما کارآمدی تکنیک ها ی ان.ال. پی آن ها را بر آن داشت که   این دانش مؤثر را در مواردی نظیرالگوسازی ، ایجاد ارتباط و صمیمیت ، مشاوره ی خانوادگی ، آموزش و یادگیری ، سیاستهای فروش و .. تعمیم دهند

کلمه ی ارتباط ، انتقال و تبادل اطلاعات را در ذهنمان تداعی می کند . هنگامی که نظراتمان را با دیگران در میان می گذاریم و نیز هنگامی که از نظریات دیگران آگاه می شویم با دیگران ارتباط برقرار کرده ایم. ان.ال .پی درباره ی  شیوه های پردازش اطلاعات اشخاص صحبت می کند . وقتی که شما پیامی را از سوی دیگران دریافت می کنید ، به طور ناخودآگاه آن پیام را پردازش کرده و نسبت به آن واکنش نشان می دهید.

 

/ 0 نظر / 60 بازدید