اینفوگرافیک روانشناسی متقاعدسازی دیگران

چالشی که همۀ ما روزانه در محیط خانوادگی و شغلی با آن روبرو هستیم این است که چگونه دیگران را متقاعد کنیم بر طبق میل ما عمل کنند.
اما چه چیزی باعث می شود که دیگران به درخواست های ما پاسخ مثبت بدهند؟
متقاعدسازی نه تنها یک هنر بلکه یک علم است.
در این اینفوگرافیک جذاب به شیوه های عملی و عملی متقاعد سازی و نفوذ بر دیگران متذکر خواهیم شد که میتواند خیلی موثر واقع شود .


6 اصل متقاعد سازی که از نظر علمی اثبات شده اند و براساس آنها میتوان با تغییراتی کوچک، عملی و اغلب بدون هزینه توانایی خود را تحت تأثیر قرار دادن و متقاعد سازی دیگران به شیوه ای کاملا اخلاقی به میزان قابل توجهی  افزایش داد.


چه چیزی ما را تحت تأثیر قرار میدهد تا بله بگوییم؟ پژوهشگران بیش از 60 سال درباره این پرسش تحقیق کرده اند و هیچ شکی وجود ندارد که متقاعد سازی برای خود علمی دارد .
در ادامه 6 عامل عمومی آمده است که به تصمیمات ما جهت میدهند...
با ما همراه شوید ...

مشاهده اینفوگرافیک

/ 2 نظر / 16 بازدید
مونوبلاگ

قوي ترين سيستم وبلاگدهي رايگان ايراني راه اندازي شد!! با ساخت وبلاگ در سيستم مونوبلاگ به صورت رايگان در صفحه اول گوگل قرار خواهيد گرفت و بازديد فوق العاده بالايي خواهيد داشت.... همين حالا به جمع مونوبلاگي ها بپيونديد براي ثبت وبلاگ به آدرس زير مراجعه کنيد www.monoblog.ir

سلام www.hostexhibition.com

با سلام به شما دوست عزيز : از سايت من ديدن کنيد براي شما يک پيشنهاد خوب دارم تبديل و بلاگ شما به سايت دائمي هاستينگ رايگان هديه ما به شما با من در تماس باشين يا هو اي دي host_iran هاست,هاست رايگان,هاستينگ,فروش هاست,خريد هاست,سرور مجازي,وي پي اس ---------------------------------------------------- يک سايت جديد براي اپلود فايل ها و عکس ها بدون محدوديت مي توانيد عضوش بشين و تا يک ترا بايت فضاي رايگان داشته با شيد تازه در ازاي دانلود هر فايلتون هم و يا معرفي زير گروه که عضو ويزه سايت شوند پول در بيارين و تا روزانه 20 دلار در امد داشته باشين .... براي دانلود از لينک هاتون لينک مستقيم تو وبلاگتون بزاريد و کلي امکانات ديگه دوست داشتين حتما به ما سر بزنيد با تشکر[گل] [گل]